Temporär d.o.o.
Adresa: B. A. Kažotića 8
10370 Dugo Selo
Kontakt: +385 1 2750 384
E-mail: posao@temporar.hr

RADNIK NA PAKIRANJU (m/ž)
[Mjesto rada: Pazin]

Broj traženih radnika: 20

O poslu:

Za našega klijenta, tražimo više izvršitelja na radnom mjestu Radnik na pakiranju. (m/ž)

Opis radnog mjesta:

Rad na pakiranju mesa u pogonu mesne industrije. Odjel pakirnice, klaonice, prerade i sanitacije.

Vrsta posla:

stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Potrebna znanja i vještine:

  • Fizička fleksibilnost, pedantnost, izdržljivost, spremnost na izvršenje rada po uputama, predanost poslu.

Dodatne pogodnosti:

  • Radniku je osiguran smještaj te jedan topli obrok.

Svi kandidati mogu dostaviti životopis putem e-maila na posao@temporar.hr

Kada obradimo pristigle životopise, naši konzultanti će Vas kontaktirati u što kraćem roku te Vas detaljno informirati o radnim uvjetima i daljnjim koracima. S naše strane svim kandidatima dajemo maksimalnu podršku do potpisa ugovora s klijentom.

Temporär d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu MRSS za obavljanje djelatnosti posredovanja pri zapošljavanju klasa UP/I-102-02/13-04/05, ur.br. 524-03-02-01/3-13-6.

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare