Radnik na montaži opreme za ventilaciju (m/ž)

Mjesto rada:
Đakovo
Rok prijave:
08.06.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
TEMPUS OCTO d.o.o. je tvrtka koja se bavi poslovima posredovanja pri zapošljavnaju, evidentirano u Knjigu evidencije pravnih i fizičkih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod rednim brojem 118/19 na temelju rješenja Ministarstva rada i mirovinskog sustava, KLASA: 102-02/19-03/47, URBROJ: 524-04-01-01/5-19-2

Za potrebe klijenta tražimo odgovornu i motiviranu osobu za rad na poziciji:

Radnik na montaži opreme za ventilaciju (m/ž) – Đakovo

Opis posla:
Montaža opreme za ventilaciju
Posebne pogodnosti:
Vrsta zaposlenja:
Ugovor o radu na određeno
Radno vrijeme:
Ponedjeljak- petak od 07.00-15.00 sati
Plaća: ovisi o znanju, kvalifikacijama i iskustvu (od 4000 – 6000kn)
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
NKV, KV, SSS
Vozačka dozvola B kategorije
Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima je prednost
Brzina, spretnost, organiziranost, spremnost na učenje i timski rad

Ako ste spremni prihvatiti izazove koje nosi pozicija
Radnik na montaži opreme za ventialciju (m/ž)
prijavite se slanjem Vašeg životopisa i zamolbe za posao.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, prijave pohranjujemo u TEMPUS OCTO bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju. Radujemo se Vašim prijavama!
Vozačka dozvola:
B