Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 31.01.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Radnik na farmi - pastir (mž)

- dana
Poslodavac:
EKO-STOČAR d.o.o. za trgovinu, poljoprivredu i stočarstvo
Kategorija:
Poljoprivreda
Mjesto rada:
Vinkovci
Rok prijave:
31.01.2017.
Mjesto rada:VINKOVCI, VUKOVARSKO-SRIJEMSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:2
Razina obrazovanja:Završena osnovna škola Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:3 godine
Vrsta zaposlenja:Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Obiteljski stan
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:EKO-STOČAR d.o.o. za trgovinu, poljoprivredu i stočarstvo
Kontakt:e-mailom: posaoboso@boso.hr
Ostale informacije:

Opis posla: briga o stoci (svinje i ovce) Osim engleskog jezika poželjno je znanje hrvatskog ili nekog drugog slavenskog jezika. EKO-STOČAR Ltd. Vukovar is looking for shepherd to work on a pig and sheep farm in Vinkovci and the nearby area. Requirements: - Knowledge in Croatian, English or Slavic languages - B category driving licence - 3 year working experience Anticipated salary is 4,000.00 kn- approximately 525 EUR (net) for full working time. We can offer accommodation for singles or workers family E-mail contact: posaoboso@boso.hr

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:81013482

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare