Radnik/ica u proizvodnji - šivač/ica

2 dana
BOROVO d.d. proizvodnja i promet obuće, gumarskih i ostalih proizvoda
Kategorija:
Turizam i ugostiteljstvo
Mjesto rada:
Vukovar
Rok prijave:
29.09.2016.
Mjesto rada:VUKOVAR, VUKOVARSKO-SRIJEMSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:5
Razina obrazovanja:Završena osnovna škola Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:1 godinu
Vrsta zaposlenja:Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:BOROVO d.d. proizvodnja i promet obuće, gumarskih i ostalih proizvoda
Kontakt:e-mailom: hr@borovo.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: šivanje, našivanje, opšivanje, rašivanje kože i tekstila. Prijave s traženim dokazima (molba, životopis, dokaz o stručnoj spremi) dostaviti OBAVEZNO I ISKLJUČIVO putem elektronske pošte na adresu hr@borovo.hr. Tražene dokaze je potrebno dostaviti skenirane u PDF obliku te OBAVEZNO navesti MJESTO RADA I NAZIV RADNOG MJESTA za koje se prijavljuje. Nepotpune prijave neće biti uzete u obzir. Poziv u daljnji selekcijski postupak uputit ćemo samo kandidatima koji odgovaraju svim traženim uvjetima iz natječaja. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje. Sve pristigle prijave pohranit ćemo u našoj internoj bazi podataka, a ukoliko se ne slažete s tim, molimo naglasiti prilikom prijave na natječaj.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:79268883

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr oglasnikpopusti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare