Radiolog/inja

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
03.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Medical BERA jedna smo od vodećih tvrtki u zapošljavanju na području regije Heilbronn-Franken (Baden-Württemberg), te pridržavanja najviših standarada kvalitete u komunikaciji prema našim poslovnim partnerima a posebno prema interesentima, kandidatima i radnicima.
U našem poslovanju i u naših 11 poslovnica na području Njemačke primjenjujemo i podržavamo međunarodno ustaljene pozitivne standarde kao što su „client experience“ i „candidate experience“. Naš portfolio obuhvaća suradnju sa većim, srednjim i manjim bolnicama i klinikama te medicinskim ustanovama. Naše usluge kandidatima ne naplaćujemo.
Pozivamo sve zainteresirane, dodatno se informirati o nama i našim uslugama putem naše web stranice www.bera.eu, osobno se uvjerite u jedno drugačije i pozitivno iskustvo u traženju adekvatnog posla.
Rentgensko zračenje opisano je davnih dana a i danas se koristi u suvremenoj medicini, a objavio i otkrio ga je Wilhelm Conrad Röntgen. Kako se razvijala tehnologija osuvremenjivale su se i metode pregleda dijagnostičke radiologije.
Završili ste školu i/ili fakultet za radiologa, želite unaprijediti svoja znanja u medicinskoj radiologiji, pridružite se jednoj od kliničkih ustanova u kolijevci Rentgenske Radiologije u Njemačkoj gdje ćemo Vas rado preporučiti i predstaviti.

RADIOLOG/INJA
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Vaše kvalifikacije:
- VŠS-VSS Radiologija, medicinska dijagnostika
- RTG, UZ, CT, PET/CT, SPECT/CT, MR i MRS
- Poznavanje tehnologije rada dijagnostičkih uređaja

Vaša znanja:
- Rukovanje i upravljanje uređajima radiološke dijagnostike
- Poznavanje i upotreba kontrastnih sredstava
- Primjena kontrastnih sredstava za MR
- Sitni operativni zahvati

Za Vas smo pripremili:
- Ugovor o radu prema Njemačkom Zakonu o Radu
- Smještajne kapacitete
- Razne socijalno integracijske programe
- Mogućnosti napredovanja i usavršavanja u struci
- Razni seminari i daljnje edukacije u Njemačkoj i inozemstvu

Ukoliko se želite pridružiti uspješnim specijalistima u svojem području djelovanja, dostavite nam Vaš Životopis, na njemačkom jeziku, putem maila: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Viša škola