Računovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.08.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Uvid d.o.o. je mlada tvrtka koja je brzo postala vodeći implementator specijaliziranih ERP rješenja za srednje i velike tvrtke u regiji. Imamo znamenite klijente u gotovo svim granama industrije s preko 100 uspješnih projekata u četri godine aktivnog poslovanja. Prepoznati smo od strane tržišta i stabilno rastemo.

Otvoreni smo za nove i drugačije ideje koje izlaze iz uobičajenih okvira. Potičemo osobni rast i razvoj, te nesebično dijelimo znanje. Izrazito cijenimo osobne vrijednosti i poštujemo sebe i druge u svemu što radimo.

Pozivamo sve hrabre računovođe čiji se posao i struka uglavnom ne cijeni da se priključe našem dinamičnom timu. Mi ćemo Vas znati cijeniti.

Vaši će poslovni zadaci uključivati sljedeće:
- samostalno obavljanje svih računovodstveno - knjigovodstvenih poslova
- knjiženje ulaznih i izlaznih računa, saldakonti dobavljača i usklađivanje stanja te knjiženja glavne knjige
- usklade robnog i financijskog knjigovodstva
- vođenje evidencije dugotrajne imovine i obračun amortizacije, priprema i knjiženje putnih naloga
- knjiženje bankovnih izvoda, blagajne i obračun tečajnih razlika
- izračun i predaja mjesečnog obračuna PDV-a, vođenje knjiga URA i IRA
- redovna suradnja s revizorima, dobavljačima, Poreznom upravom, bankama i ostalim poslovnim partnerima
- izrada statističkih i financijskih izvještaja
- vođenje knjiga u skladu sa računovodstvenim, poreznim i ostalim zakonskim propisima
- podešavanja i održavanje podataka u ERP sustavu koji se odnose na knjiženja u glavnoj knjizi
- obuka drugih korisnika računovodstva na ERP sustavu kod klijenata
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- ugovor na neodređeno s probnim rokom od 3 mjeseca
- službeni mobitel i laptop
- stimulativna primanja
- rad na naprednim tehnologijama
- fleksibilno radno vrijeme
- motivirajuća i kolegijalna radna sredina
- mogućnost profesionalnog usavršavanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- minimalno 5 godina radnog iskustva u odjelu računovodstva na poziciji računovođe
- iskustvo obračuna mjesečnog PDV-a i izrade svih zakonskih godišnjih izvještaja
- dobro poznavanje relevantnog zakonodavstva s područja financija, poreza i računovodstva
- prednost je poznavanje rada u ERP sustavima, no nije uvjet
- dobro poznavanje rada u MS Office paketu
- poželjno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije, no nije uvjet
- solidno znanje engleskog jezika
- izražena analitičnost, točnost i ažurnost
- sistematična i odgovorna osoba
- izražene numeričke sposobnosti i sposobnosti logičnog razmišljanja
- samostalna i odgovorna osoba visokih profesionalnih standarda
- ambiciozna i motivirana osoba spremna za učenje
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski (osnovno)
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina