Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 04.12.2016. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Projektant/projektantica u razvoju i proizvodnji - elektro smjera

- dana
AD BRODOVI društvo s ograničenom odgovornošću za gradnju brodova i trgovinu
Kategorija:
Elektrotehnika
Mjesto rada:
Solin
Rok prijave:
04.12.2016.
Mjesto rada:SOLIN, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:3 godine
Vrsta zaposlenja:Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:AD BRODOVI društvo s ograničenom odgovornošću za gradnju brodova i trgovinu
Kontakt:e-mailom: lana.stipoljev@adboats.hr
Ostale informacije:

Opis posla:   • Izrada tehničke dokumentacije plovila; • Izrada dokumentacije za proizvodnju – šablone; naprave; pomoćni alati; osnovni crteži slijeda ugradnje opreme; • Nadzor i sudjelovanje u izradi tehničke dokumentacije plovila (tehnički opis i opći plan tehnologije gradnje; nacrt i opis postupaka gradnje; proračun plovnosti i stabilnosti, te plan standardne i posebne opreme); • Sudjelovanje u procjeni troškova u serijskoj proizvodnji za sve faze proizvodnje; • Sudjelovanje u testiranju funkcionalnosti novih proizvoda, alata, naprava i uređaja, te vrši potrebne korekcije; • Definiranje identifikacijskih brojeva i naziva artikala; • Izrada i održavanje sastavnice materijala i radnih naloga; • Zajedno s odjelom Razvoja pronalazi nova rješenja; • Koordinacija narudžbe materijala prema odjelu nabave, a sve u skladu s prodajnom specifikacijom broda  Uvjeti: • Završena VSS ili VŠS elektro smjera • 3 godine radnog iskustva na sličnim poslovima • Vrlo dobro poznavanje programaa (CAD, Catia) • Vrlo dobro znanje engleskog jezika u govoru i pismu • Vrlo dobro poznavanje rada na računalu, Microsoft Office • Vozačka dozvola B kategorije

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:80486017

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare