Projektant pločastog namještaja - pripravnik (m/ž)

Mjesto rada:
Dubrovnik
Rok prijave:
27.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naša historija počinje 1996 godine i od tada je naš rad inspirisan ljepotom i kvalitetom. Od samog početka, trudili smo se da definišemo ciljeve koji su doprinijeli razvoju uspješne kompanije. Fabrika namještaja inspirisana je idejom da proizvodi kvalitetan namještaj po najnovijim trendovima, na osnovu čega smo izgradili prepoznatljiv brend na tržištu. Misija kompanije je da se prilagođava zahtjevima kupaca u skladu sa modernim stilom življenja.
Fabrika namještaja je jedna od vodećih kompanija koja proizvodi kako tapacirani tako i pločasti namještaj po mjeri. Fabrika namještaja Kalea je vodeća firma u proizvodnji tapaciranog namještaja po mjeri u BiH i regionu. Povodom otvaranja salona namještaja u Dubrovniku javila se potreba za objavom natječaja za primanje u radni odnos projektant pločastog namještaja - pripravnik, 1 izvršioc.

OPIS RADNIH AKTIVNOSTI:
• prodaja i prezentacija namještaja u salonu,
• predlaganje idejnih i tehnički rješenja za izradu namještaja po mjeri,
• dizajniranje i opremanje enterijera u skladu sa zahtjevima kupca,
• prezentacija uzoraka materijala za izradu pločastog namještaja po mjeri,
• prezenatacija idejnih rješenja u 3D softveru za crtanje,
• formiranje cijena pločastog i vanstandarnog tapaciranog namještaja,
• izrada ponuda za kupce,
• priprema tehničke dokumentacije za proizvodnju,
• koordinacija sa timom u tehničke pripremi u proizvodnji,
• terenski rad koji podrazumjeva uzimanje mjera na adresi kupca,
• organizacija isporuka i montaža kod klijenata,
• saradnja i koordinacija sa ostalim sektorima u kompaniji,
• aranžiranje salona po izdatim nalozima i instrukcijama pretpostavljenog,
• predlaganje idejnih rješenja za nove proizvode.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
USLOVI:
• VSS - poželjno tehničkog/arhitektonskog usmjerenja,
• poželjno radno iskustvo u prodaji namještaja,
• poznavanje rada na računaru (Windows, MS Office)
• poznavanje softvera za 3D modeliranje namještaja po mjeri (AutoCad, Corpus,Google Sketchup)
• vozačka dozvola B kategorije,
• sposobnost odgovornog individualnog rada, kao i efikasnog rada u timu,
• sposobnost rešavanja problema i pružanja rešenja u kratkim vremenskim rokovima,
• postojan smisao za tehničke probleme i prostorne odnose,
• osoba treba da je komunikativana, spremna na timski rad, rad u dinmičnoj radnoj atmosferi, ljubazna, odgovorna, pouzdanost, da posjeduje organizacijske, prezentacijske i motivacijske sposobnosti, samoincijativna, kreativna.

Mjesta obavljanja poslovnih aktivnosti:
• Salon namještaja Kalea u Dubrovniku, 1 izvršioc

Nudimo:
• Stalni radni odnos,
• Mogućnost napredovanja,
• Obuka i usavršavanje,
• Rad u mladom i stučnom timu.
STIMULATIVNA PRIMANJA U SKLADU SA OSTVARENIM REZULTATIMA

Zainteresovani kandidati Motivacijsko pismo, CV sa slikom mogu slati na:
• E-mail: [email protected],
• Fax: 033/401-166 ili
• Poštom: Kalea d.o.o. Bosanski put b.b. 71380 Ilijaš
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro