Projektant i nadzorni inženjer za elektro instalacije (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Laboratorij za sustave i signale traži osobu za radno mjesto projektanta i nadzornog inženjera za elektro instalacije.

Zainteresirani kandidati moraju obavezno ispuniti formular na sljedećoj adresi: https://docs.google.com/forms/d/11vGxsRfsF4ag7iF7QEPP_fisGgGbXxf4Iyv6H3MYUjU/viewform

Po potrebi, kandidati mogu poslati životopis na: [email protected].
(uz obavezno prethodno ispunjavanje formulara!)
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
* obrazovanje - VSS - dipl.ing.elektrotehnike
* ovlašteni inženjer elektrotehnike, članstvo u Komori inženjera elektrotehnike
* potrebno radno iskustvo: 5 ili više godina na istim ili sličnim poslovima
* napredno poznavanje uredskih i CAD alata
* iskustvo u izradi tehničke dokumentacije
* znanje engleskog jezika u govoru i pismu
* komunikativnost, samostalnost, odgovornost, spremnost na učenje
* vozačka dozvola B kategorije

Poslovi:
* projektiranje elektro instalacija (generičko kabliranje i NN instalacije), izrada tehničke dokumentacije i troškovnika
* stručni tehnički nadzor, koordinacija i vođenje projekata
* tehničko savjetovanje, analiza tehničkih rješenja i izrada tehničkih smjernica/preporuka
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
pet godina