Projektant elektroinženjer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, po potrebi putovanje van Hrvatske
Rok prijave:
01.09.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ZIEGLER d.o.o. Zagreb je tvrtka kćer matične firme Albert Ziegler GmbH iz Njemačke. Tvrtka se bavi projektiranjem, razvojem, izradom, održavanjem, popravcima i prodajom specijalnih vatrogasnih nadogradnji i vatrogasne opreme.

Zbog povećanja obujma posla i potreba razvoja našeg tima, otvorili smo poziciju za radno mjesto:

Projektant Elektroinženjer (m/ž)
- 2 izvršitelja

Radni zadaci:

Izrada projektne dokumentacije vatrogasnog vozila
tehnička razrada projekta
crtanje elektroshema na temelju tehničkih zahtjeva
predviđanje materijala za realizaciju projeka
Priprema i razvoj upravljačkog sustava za vatrogasno vozilo(C, PLC)
priprema upravljanja na temelju tehničkih zahtjeva
razvoj novih tehničkih rješenja
razvoj HMI upravljačkih rješenja na temelju zahtjeva krajnjeg kupca
Praćenje realizacije projekta
praćenje tijeka izrade proizvoda kroz njegov proizvodni proces
otklanjanje projektnih grešaka
dokumentiranje završnog proizvoda
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo sljedeća znanja, iskustvo i vještine:

Diplomirani inženjer, magistar, prvostupnik elektrotehnike - VŠS, VSS
poznavanje izrade elektroshema
poznavanje programiranja u C, PLC
volju za stjecanjem novih vještina i znanja
znanje engleskog ili njemačkog jezika
organiziranost i odgovornost prema radnim zadacima
timski rad, komunikativnost i usmjerenost prema izvršenju zadanih ciljeva
vozačka dozvola B kategorije
spremnost na poslovna putovanja

Vrsta posla:

određeno
neodređeno

Nudimo:

Rad na izradi
vatrogasnih vozila
vatrogasnih kontenjera,
upravljanju bacačima
upravljanju vatrogasnim sustavima
razvoja novih upravljačkih sustava
Kreativno i dinamično radno okruženje

Pozivamo Vas da svoje molbe sa životopisom pošaljete do
01.09.2017. putem Brze prijave ili na e-mail: [email protected]

Ziegler d.o.o., Rakitnica 2, 10040 Zagreb - Dubrava
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro