Project Manager (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
28.09.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:

Za potrebe radnog mjesta Project manager tražimo odgovornu i komunikativnu osobu sa iskustvom u području project managementa. Osoba na ovom radnom mjestu raditi će analize i impementacije poslovnih procesa i aplikativnih rješenja. Očekuje se uska suradnja sa developerima, test inženjerima, arhitektima, prodajom i klijentima za potrebe development projekata od faze presalesa i analiza zahtjeva do implementacije, isporuke i održavanja softvera.

Zaduženja:
1. Priprema dokumentacije, analiza zahtjeva i procjena u tijeku presales faze
2. Radionice sa korisnicima, izrada snimke stanja i analiza poslovnih procesa
3. Izrada funkcionalne specifikacije i sudjelovanje u izradi tehničke specifikacije zajedno s development timom
4. Upravljanje manjim i srednjim development projektima
5. analiza zahtjeva i potreba i savjetovanje klijenata ERP rješenja
6. prezentacija ERP rješenja, edukacija klijenata za korištenje ERP rješenja i uvođenje u rad
7. koordinacija aktivnosti s klijentom, razvojnim timom i help-desk timom
8. rad na širenju poslovnih aktivnosti i razvoju odjela
9. rad sa internacijonalnim kompanijama u više vremenskih zona
10. europska i prekoatlantska putovanja vezana za poslovne obveze.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• VŠS/VSS tehničkog smjera (poželjno FER, FOI, PMF, TVZ) i odgovarajuće iskustvo
• Obavezno izvrsno poznavanje engleskog jezika
• Iskustvo u projektima razvoja softvera
• Prijašnje developersko iskustvo je plus (neovisno o tehnologiji)
• poznaju MS SQL baze podataka ili SQL programskog jezika
• poznavanje projektnih metodologija ili iskustvo u upravljanu projektima
• poznavanje poslovnih procesa i poslovne organizacije
• osnovno poznavanje knjigovodstva i poreznih propisa
• Izvrsne komunikacijske sposobnosti

Kandidatu za navedeno radno mjesto jamčimo:
• stalni radni odnos
• stimulativna primanja
• dodatno usavršavanje i edukaciju
• nagrađivanje uspješnosti i osobitih zalaganja

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom ili na e-mail: [email protected] do 28.09.2016. uz naznaku u subjectu e-maila za koje se radno mjesto prijavljujete.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno