Programer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.02.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo programera (1 izvršitelj m/ž)

Vaše mjesto u našem timu biti će upoznavanje s razvojnim okruženjem, razvoj u ASP.NET, C#, HTML 5, JavaScript, rad na implementaciji frontenda - implementacija dizajna, „oživljavanje“ dobivenih HTML/CSS predložaka s dinamičnim elementima i povezivanje sa CMS sustavom tvrtke (EasyEdit CMS), razvoj backenda, izrada Unit testova.
Posebno cijenimo želju kandidata da pišu kvalitetan i čitak kod, profesionalno napreduju, sustavno i temeljito prilaze rješavanju svakodnevnih izazova.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Minimalno radno iskustvo: 2 godine
• SSS, VŠS, VSS informatičkog smjera
• Dobro poznavanje: C#, .NET Framework, JavaScript, jQuery, ASP.NET Web Forms, OOP, MS SQL Server
• Osnovno poznavanje: ASP.NET MVC, Team Foundation Server, HTML 5
• Prednost: CSS 3
• Samostalnost, samoinicijativnost i snalažljivost
• Razvijene komunikacijske vještine i organizacijske sposobnosti
• Izražena sposobnost dizajnersko/projektantskog razmišljanja, sklonost uvođenju novih alata i metodologija
• Odgovoran pristup radnim zadacima
• Sklonost timskom radu, motiviranost, odgovornost, etičnost

Očekujemo da ste komunikativni i skloni timskom radu, spremni za dodatni napor i za brzo usvajanje novih znanja i vještina.

Vrsta zaposlenja: stalni radni odnos, vanjski suradnik

Jezici: Engleski (samostalni korisnik)

Kontakt: molimo da svoje životopise i molbe pošaljete na [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine