Programer analitičar II - Programer za poslovni sustav i baze podataka (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.03.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Već 40 godina Hrvatska Lutrija d.o.o. prepoznata je kao vodeći priređivač igara na sreću. U našem poslovanju važno nam je zadovoljstvo naših igrača, ali i naša prepoznatljivost na tržištu kao društveno odgovorne kompanije koja brine o svojim igračima, zaposlenicima i zajednici u kojoj djeluje.

Zbog nastojanja da na tržištu igara na sreću u Hrvatskoj zadržimo vodeću poziciju i ispunimo očekivanja svih naših dionika, kontinuirano ulažemo u stručno usavršavanje i zadovoljstvo naših zaposlenika.

Ukoliko i Vi želite postati dio našeg tima, javite se na naš oglas za radno mjesto

„Programer analitičar II (m/ž)“
(Programer za poslovni sustav i baze podataka)
(Mjesto rada: Zagreb, 1 izvršitelj)

Opis poslova i odgovornosti:
Rad na planiranju, dizajniranju, razvoju, testiranju i održavanju aplikativnih rješenja za poslovni sustav, sustav igara te sustav klađenja. Izrada tehničke i korisničke dokumentacije za uvođenje novih aplikativnih rješenja u produkciju. Predlaganje rješenja za poboljšanje rada postojećih informacijskih servisa. Predlaganje novih standarda i poboljšanja postojećih.

Poželjna specifična znanja:
Napredno poznavanje relacijskih baza podataka, prvenstveno Oracle (SQL, PL/SQL). Poželjno je iskustvo u izgradnji, implementaciji i održavanju ERP rješenja, prednost iskustvo u radu sa Oracle EBSom. Poželjna znanja u izgradnji skladišta podataka, rad sa SQL server reporting services, poznavanje računovodstveno-financijskih procesa i skladišnog poslovanja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS Dipl.ing. (FER, PMF, FOI)
• 2 godina radnog iskustva na sličnim/istim poslovima
• Napredno korištenje MS office paketa i Interneta
• Napredno znanje engleskog jezika

Od kandidata očekujemo:
• Samostalnost
• Motiviranost
• Samoinicijativnost
• Timski rad
• Analitičnost

Način zaposlenja: Rad na neodređeno
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Pozivamo zainteresirane kandidate da do 03.03.2015. dostave svoj životopis i motivacijsko pismo, presliku osobne iskaznice, domovnice i diplome poštom na adresu:

Hrvatska Lutrija d.o.o.
Služba razvoja ljudskih potencijala
(za natječaj „Programer analitičar II (m/ž)“ - Programer za poslovni sustav i baze podataka)
Ulica grada Vukovara 72
10000 Zagreb

Napomene: Zaprimljenu dokumentaciju ne vraćamo. Nepotpune i nepravodobno podnesene ponude neće se razmatrati, pa se takva osoba neće smatrati kandidatom prijavljenim na natječaj, kao ni osoba koja ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja.

Kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja mogu biti pozvani na testiranje i intervju, o čemu će biti pravovremeno obaviješteni.

Očekujemo Vašu prijavu kako bi i Vi doprinijeli
našoj prepoznatljivosti vodećeg priređivača igara na sreću!

Tijek selekcijskog postupka možete pratiti na linku:
www.lutrija.hr/cms/NoviPoslovi

Više o postupku zapošljavanja u HL na linku:
www.lutrija.hr/cms/PostupakZaposljavanja
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine