Profesor matematike i ostalih gimnazijskih predmeta (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb i Zadar
Rok prijave:
15.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Edukacijski centar u Zagrebu i Zadru traži interaktivan profesorski kadar gimnazijskih predmeta, za grupnu i individualnu poduku učenika i studenata na predmetima državne mature, prijemnih ispita na fakultete, standardiziranih testova za strana sveučilišta, te ostale edukacijske programe.

Naglasak je na strateškim edukacijskim pripremama mladih za upis na prestižne fakultete, pri čemu se traži visok stupanj interaktivnosti i dinamičnosti u sustavu predavanja, kao i korištenje tehničkih pomagala u nastavi, kao i dostupnosti studentima putem internog portala i aplikacija.

Tražimo profesore za gimnazijske predmete: matematiku, fiziku, kemiju, engleski, njemački, talijanski, hrvatski i ostalo.
Posebne pogodnosti:
Osobno i profesionalno usavršavanje ( edukacije, CarpeDiem akademija) , rad u stimulativnom okruženju, rad na korisnim projektima, rad za stalno
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, honorarni posao / freelance, student servis, praksa, volontiranje

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- apsolvent ili završen fakultet, VSS
- komunikativnost, spremnost na rad i usavršavanja, profesionalnost, prilagodljivost, sklonost timskom radu
- poželjno iskustvo u podučavanju školaraca
- poželjno poznavanje engleskog jezika radi pripreme za strana sveučilišta, ali nije uvjet
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski