Profesionalni vozač - C, E (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb - BiH
Rok prijave:
10.06.2015.
Plaća:
od 796 € do 1 195 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Radno mjesto je za profesionalnog vozača za međunarodni cestovni prijevoz. Uglavnom vozimo Bosnu i Crnu Goru.

Plaća cca 1.000 €, uredna, uvjeti za rad uredni. 25 godina života i iskustva naše tvrtke jamči kvalitetu i sigurnost.
Posebne pogodnosti:
- mobilni telefon, fleksibilnost u poslovnom odnosu, uzajamno poštovanje
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Država:
Bosna i Hercegovina

Znanja i kvalifikacije:
- vozačku kategorije C i E
- radno iskustvo kao profesionalni vozač minimum 5 godina

Kontakt e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
C, E
Potrebno radno iskustvo:
pet godina