Product manager za farmaceutsku tvrtku (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.12.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o.
traži za klijenta kandidata za radnu poziciju:

PRODUCT MANAGER za farmaceutsku tvrtku (m/ž)
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Kandidat mora zadovoljavati slijedeće uvjete:
• VSS - Farmaceutsko-biokemijski, Medicinski, Stomatološki ili Veterinarski fakultet
• imati barem 3 godine radnog iskustva kao Product manager
• kreiranje i provedba marketinške strategije i taktike
• produktni i teritorijalni menadžment
• lansiranje kompanije i proizvoda iz različitih terapijskih skupina
• analiza tržišta: trendovi prodaje, predviđanja
• priprema promotivnih materijala
• stvaranje i održavanje poslovnih kontakata
• organizacija događanja i projekata
• znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• poznavanje rada u MS Office
• važeća vozačka dozvola B kategorije
• organiziranost, temeljitost, odgovornost, ispunjavanje rokova

O uvjetima radne pozicije biti će informirani izabrani kandidati na samom razgovoru s HR menadžerom agencije.

Molimo cijenjene kandidate da putem Brze prijave odgovore na navedena pitanja, te da nam pošalju najnoviji i kompletan životopis s kronološki navedenim mjestima rada te kratkim opisom pri svakoj poziciji.

Molimo kandidate koji zadovoljavaju sve uvjete u natječaju da se prijave isključivo putem Brze prijave. Sve ostale prijave nećemo uvažiti.

Kandidate izabrane za osobni razgovor kontaktirati ćemo telefonski.
Zahvaljujemo na Vašoj prijavi.

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem klasa UP/I-102-02/14-03/09, urbroj 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine