Product Manager - Namještaj (ž/m)

Mjesto rada:
Donji Stupnik
Rok prijave:
07.08.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Emmezeta za svoj tim nabave traži:

Product Manager (ž/m)- Namještaj

Osoba će biti zadužena za upravljanje i razvijanje asortimana namještaja ili dekoracija

Poslovi i odgovornosti:
- Upravljanje i razvijanje asortimana namještaja i dekoracija
- Određivanje tijeka nabave, sudjelovanje u odabiru dobavljača i pregovaranju s dobavljačima
- Praćenje prodaje, nivoa zaliha i koeficijenata obrtaja artikala
- Praćenje tržišta i konkurencije, upravljanje cijenama i indeksom konkurentnosti artikala
- Kreiranje marketinških akcija za artikle za koje je zadužena
- Obavljanje i drugih poslova iz svog djelokruga rada odjela nabave
Posebne pogodnosti:
Pogodnosti:
- Velike razvojne mogućnosti
- Ugodna i stabilna radna okolina
- Rad u kompaniji izuzetne financijske stabilnosti
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Poznavanje tržišta namještaja i/ili opremanja doma te ponašanja i navika kupaca je prednost
- Iskustvo na istim ili sličnim poslovima s područja opremanja doma ili pograma namještaja je prednost
- Visoka proaktivnost i odlične komunikacijske vještine
- Znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- Izvrsno poznavanje MS Office paketa
- Visoka fleksibilnost i radna raspoloživost
- Spremnost na timski rad u dinamičnom i zahtjevnom okruženju
- Radno mjesto D.Stupnik

Zamolbe i CV molimo poslati na e-mail [email protected], ili poštom na adresu

Fliba d.o.o.
Kadrovska služba – natječaj
Gospodarska ulica 5
10255 Donji Stupnik

Natječaj je otvoren do popunjenja.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro