Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Split, Sisak, Slavonski Brod
Rok prijave:
07.10.2008.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEICHMANN obuća, najveće svjetsko poduzeće koje se bavi prodajom obuće, širi svoju mrežu trgovina na hrvatsko tržište i traži:

Prodavače (m/ž)
(Zagreb, Split, Sisak, Slavonski Brod).
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
- završenu odgovarajuću stručnu spremu IV. stupnja,
- osjećaj za odgovornost i nadprosječnu zainteresiranost za rad,
- veselje i smisao za rad sa strankama i u timu,
- komunikativnost, organiziranost, fleksibilnost, samoinicijativnost.

Nudimo vam:
- rad u uređenoj sredini jako uspješnog poduzeća,
- zanimljiv, dinamičan i raznolik posao,
- radni odnos za kraće radno vrijeme, stimulativno plaćano.

Ako mislite da je gore opisano radno mjesto za vas, pozivamo vas, da u roku od osam dana, nakon objave, posredujete pisanu prijavu sa životopisom, potrebnim dokumentima i sliku.

Veselimo se vašim prijavama na adresu:
DEICHMANN d.o.o., Dunajska 22, 1000 Ljubljana, Slovenija
ili na e-mail adresu: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola