Prodavač vozila (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb - Žitnjak / Gornji Stupnik / Pula
Rok prijave:
31.07.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
U tvrtki KMAG d.o.o. predani smo znanju, dobroj radnoj atmosferi, timskom radu i razvoju zaposlenika te zato među partnerima i zaposlenicima uživamo vrlo visoki ugled.

Cilj našega rada je ostvarivanje i održavanje visokog nivoa zadovoljstva naših stranaka. Povodom predviđenog širenja opsega našeg poslovanja pozivamo na suradnju:

Prodavač vozila (m/ž) – Zagreb-Žitnjak/Gornji Stupnik/Pula

Vaš posao će obuhvaćati:
• prodaja novih i rabljenih automobila,
• briga o prodajnoj dokumentaciji,
• izrada i izdavanja financijskih ponuda za vozila,
• komunikacija s kupcima – osobno i telefonom,
• priprema vozila za isporuku,
• postizanje zadanih planova,
• odlazak na testne vožnje,
• vođenje evidencije kontakata,
• poštivanje procedura i standarda tvrtke.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
• 1-3 godine relevantnog radnog iskustva,
• minimalno srednja stručna sprema,
• vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
• komunikativnost i sposobnost razumijevanja potreba i specifičnih zahtjeva klijenata
• orijentacija k rezultatu,
• profesionalnost u ophođenju s klijentima,
• poznavanje programskog paketa MS Office
• poznavanje engleskog jezika.

Nudimo vam:
- dinamičan posao u uspješnom kolektivu,
- mogućnost rasta i napredovanja te stjecanje novih znanja,
- stimulativnu zaradu.

Pozivamo Vas da nam pošaljete Vašu prijavu sa životopisom do 31.07.2016. putem donjeg linka za Brzu prijavu.

Prijave će biti razmotrene u potpunoj diskreciji, a biti će kontaktirani samo uže odabrani kandidati koji potpuno udovoljavaju traženim uvjetima.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina