Prodavač u ribarnici (m/ž)

Mjesto rada:
Ljubljana, Maribor, Kopar - Slovenija
Rok prijave:
31.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg klijenta, Mercator d.d., koji je najveći trgovački lanac u Sloveniji, tražimo zainteresirane i motivirane djelatnike na poziciji:

Opis posla:

• Prodaja svih vrsta riba u odjelu ribarnice
• Čišćenje i priprema ribe i ribljih proizvoda
• Savjetovanje kupaca prilikom prodaje
• Slaganje, sortiranje i priprema robe i prodajnog prostora
• Odgovorni ste za izgled polica s robom i pravilno označavanje robe
• Čišćenje prodajnog mjesta i sredstava korištenih u radu
• Vođenje propisane evidencije i dokumentacije
• Označavanje maloprodajnih cijena na robi u skladu s propisnom dokumentacijom
• Praćenje zaliha robe, utvrđivanje rokova i obavještavanje nadređenih
• Preuzimanje, prebrojavanje i utvrđivanje kvalitete robe
• Pružanje srdačne i profesionalne usluge.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• Završen IV. stupanj obrazovanja (SSS)
• Poznavanje i razlikovanje prehrambenih proizvoda i sirovina
• Pozitivan stav i svoju pozitivnu energiju znate prenijeti na druge ljude
• Veseli vas rad i komunikacija s ljudima.

Nudimo Vam:
• Konkurentnu plaću u skladu sa slovenskim standardima
• Prethodno uvođenje u posao i učenje jezika
• Plaćeni smještaj u slučaju udaljenosti
• Plaćeni gableci
• Stjecanje iskustva u području prodaje.

Ukoliko su vaša znanja i profesionalne ambicije sukladne s objavljenim radnim mjestom pozivamo vas da se prijavite putem linka za prijavu, na e-mail: [email protected] ili javljanjem na telefon 01 770 70 20 ili 099 3323 188.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola