Prodavač tonera, tinti i pisača (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
28.02.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
OPIS POSLOVA:
- prodaja i zaprimanje robe u prodavaonici na adresi: A1 REFILL, Šimićeva 27, Split (WWW.REFILL.HR)
- pretežita prodaja tonera, tinti i pisača
- manji dio prodaja uredskog materijala te računalne opreme
- savjetovanje kupaca u pogledu tehničkih karakteristika pisača.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI :
- rad u skladu sa trgovačkim pravilima, poznavanje i razumijevanje osnovnih trgovačkih termina i dokumenata: račun, izdatnica, kalkulacija, primka,
- komunikativnost u radu s kupcima, savjetovanje kupaca, poznavanje osnovnih tehničkih karakteristika računalne opreme,
- osnove poslovne komunikacije (odgovaranje na email upite),
- sposobnost samostalnog rada i rada u timu,
- kreativnost, urednost i pouzdanost u radu,
- osjećaj za odgovornost, preciznost i zalaganje u radu!
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro