Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Istarska županija, Primorsko-goranska županija
Rok prijave:
19.08.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
RADNIK OPATIJA d.d. Lovran obavlja proizvodnju kruha, peciva i kolača te trgovačku djelatnost u više od 60 maloprodajnih objekata (trgovine mješovitom robom, pretežito hranom, pićima i duhanskim proizvodima, te željezarije) u Primorsko-goranskoj i Istarskoj županiji.
U našoj maloprodajnoj mreži nudimo kvalitetnu obuku, dinamično radno okruženje, mogućnost stjecanja novih znanja i napredovanja te redovita primanja.
Radni odnos se zasniva na određeno vrijeme uz mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa.

Tražimo veći broj djelatnika za rad na radnom mjestu:

Primorsko goranska županija: Lovran, Opatija, Rijeka, Matulji, Klana, Rupa, Viškovo

Istarska županija: Tar, Nova Vas Brtonigla, Kaštelir, Poreč, Funtana, Karojba, Vižinada, Livade

Vaši zadaci:
- brzo, točno i uredno izvršavanje zadanih poslova
- izražena ljubaznost u odnosu prema kupcima
- rad na blagajni
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
- razina obrazovanja SSS
- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- komunikativnost, urednost, pouzdanost
- sklonost timskom radu i predanost poslu

Prijavite se na posao putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola