Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Rijeka
Rok prijave:
19.05.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Super Trio d.o.o. je društvo koje se bavi pružanjem jednostavnih ugostiteljskih usluga. Najveći smo partner Pek-Snack franšize u Hrvatskoj te jedan od većih partnera American Donut-a, s poslovnicama u najposjećenijim trgovačkim centrima u Zagrebu, Rijeci i Puli.

Želja nam je kupcima pružiti uvijek kvalitetnu uslugu - svježe i ukusne proizvode, uz lijepu riječ i osmijeh :)

Za naše poslovnice u Arena Centru u Zagrebu i ZTC Rijeka u Rijeci tražimo nove članove tima.

Ako želite raditi u dinamičnoj sredini u kojoj se cijeni pošteni rad, mi smo poslodavac za Vas!

Opis posla:
- prodaja Pek-Snack proizvoda i sendviča
- priprema i pečenje Pek-Snack proizvoda
- priprema sendviča
- održavanje čistoće radnog prostora
- dnevno izvršavanje svih zadataka u poslovnici

Mjesto rada:
- Arena Centar, Zagreb
- ZTC Rijeka, Rijeka
Posebne pogodnosti:
- ugovor na neodređeno s probnim radom
- stabilno i sigurno radno mjesto
- redovita primanja uz plaćene troškove prijevoza, plaćene dodatke za rad nedjeljom, praznikom i prekovremeni rad
- stimulacija na plaću
- edukacija i razvoj vještina
- zanimljiv i dinamičan posao
- ukupna mjesečna primanja iznose 4500,00 - 5000,00 kn, a povremeno i više od 5000,00 kn
Vrsta posla:
stalni radni odnos, student servis

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
- KV, VKV, Srednja stručna sprema
- pouzdanost i odgovornost
- komunikativnost i ljubaznost u odnosu prema kupcima i kolegama
- spremnost na timski rad
- prethodno radno iskustvo nije uvjet
Strani jezik:
engleski (osnovno)
Poznavanje rada na računalu:
dobro