Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Osijek, Split, Rijeka
Rok prijave:
28.02.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta, uspješnu internacionalnu kompaniju traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Mjesto rada: Zagreb, Osijek, Split, Rijeka

ODGOVORNOSTI:
• Priprema, slaganje i izlaganje proizvoda
• Pomoć kupcima pri donošenju odluka ili pronalaženju proizvoda
• Direktno posluživanje kupca
• Briga o urednom izgledu i funkcionalnosti prodajnog mjesta
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• SSS - trgovačkog ili sličnog smjera
• Izražene komunikacijske i prodajne vještine
• Ljubaznost i srdačnost u komunikaciji s kupcima
• Marljiv, savjestan i odgovoran pristup radu i radnim zadacima
• Ukoliko je moguće uz životopis priložiti osobnu fotografiju

Svoju prijavu sa životopisom molimo pošaljite do 28. veljače putem brze prijave
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10 000 Zagreb
www.dekra.hr/hrv

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola