Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Split, Rijeka, Zadar i Osijek
Rok prijave:
30.01.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
GRUPO CORTEFIEL - C.R.T.F. Moda d.o.o.

Internacionalnoj kompaniji za trgovinu tekstilom renomiranih brendova Springfield, Women’ Secret i Cortefiel, potreban je:

PRODAVAČ
na puno (40 sati tjedno) i nepuno radno vrijeme - part time (20-30 sati tjedno)

Mjesto zapošljavanja: Zagreb, Split, Rijeka, Zadar i Osijek

Zadaci radnog mjesta:
• Neposredna prezentacija i prodaja robe kupcima kroz tehnike prodaje
• Svakodnevna dopuna robnog asortimana
• Pravilno izlaganje robe i briga o njenom pravilnom slaganju
• Svakodnevna kontrola artikala glede cijena, deklaracija i zaštite istih
• Sudjelovanje u prijemu robe
• Sudjelovanje u inventurnom popisu robe i promjene cijena robe
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti za kandidate:
• Minimum SSS
• Poželjno radno iskustvo u segmentu modne maloprodaje
• Poznavanje rada na računalu
• Poželjno poznavanje engleskog jezika
• Dobre organizacijske sposobnosti
• Motivacijski i timski duh

Što nudimo:
• Rad u renomiranoj kompaniji
• Rad u dinamičnom okruženju
• Mogućnost napredovanja
• Stimulativno nagrađivanje

Uz prijavu napomenuti da li se kandidat prijavljuje za puno ili nepuno radno vrijeme.

Molimo da uz CV priložite i fotografiju.
Rok za prijave: 30.01.2017.

Molbe slati putem LINKA ZA BRZU PRIJAVU.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro