Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
01.03.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg Klijenta, vodeću tvrtku u prodaji vrhunskih tehnoloških proizvoda, tražimo kandidate za radno mjesto:

Prodavatelj (m/ž)
- Zagreb -

• Prodaja proizvoda iz područja računalne opreme i telekomunikacija
• Informiranje kupaca o proizvodima
• Savjetovanje kupaca pri odabiru odgovarajućeg proizvoda
• Realizacija prodaje i ostvarivanje prodajnih planova
• Kontrola zaliha, naručivanje i preuzimanje robe
• Briga o imidžu brenda
• Analiza poslovanja i izvještavanje o istom
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Minimalno 1 god. iskustva u prodaji informatičkih,
telekomunikacijskih ili luksuznih proizvoda
• Poželjne osobine: samouvjerenost, komunikativnost, proaktivnost
• Orijentiranost na postizanje zadanih ciljeva
• Aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Poznavanje rada na računalu
• Sposobnost rada u timu
• Visoka predanost i odgovornost prema poslu

Što nudimo?
• Osnovna plaća + odličan stimulativni bonus
• Rad u dinamičnom okruženju
• Mogućnost napredovanja
• Mogućnost dodatnog usavršavanja i pohađanja edukacija iz područja prodaje

Zainteresirani ste za navedeno radno mjesto?

Pošaljite nam svoj životopis putem linka za Brzu prijavu do 01.03.2016.

Samo kandidati koju uđu u uži krug će biti kontaktirani!

MANPOWER SAVJETOVANJE d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina