Prodavač / Konzultant za CAD/BIM/3D softver (ž/m)

Mjesto rada:
Šenkovec, Čakovec
Rok prijave:
21.05.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Digital Media d.o.o. je jedno od vodećih hrvatskih poduzeća s ponudom arhitektonskog i vizualizacijskog softvera.

Raspisujemo natječaj za radno mjesto:
Prodavatelja arhitektonskog CAD/BIM/3D softvera

Opis posla:

- marketing i prodaja CAD/BIM/3D softvera za arhitekturu, projektiranje i dizajn
- podrška i školovanje korisnika
- komunikacija s dobavljačima i kupcima na engleskom
- sastavljanje Newslettera i ostalih dopisa, prijevod prospekata i uputa
- izrada dopisa, ponuda, računa, vođenje evidencija te ostali uredski poslovi
- osnovni unos i uređivanje web stranica u WordPressu
Posebne pogodnosti:
- rad na najnovijoj informatičkoj opremi
- službeni laptop i mobitel
- edukacija
- dogovorno i fleksibilno određivanje godišnjeg odmora
- mogućnost povremenog rada od kuće (Covid)
- plaćeni putni troškovi, dodatak za prehranu, blagdanske nagrade, stimulacije
- pozitivna i prijateljska radna okolina u malom timu i prostranom uredu
- fiksno radno vrijeme - nema zahtjeva za prekovremeni rad
- kava, čaj, kuhinja za pripremu užine, terasa
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Očekujemo komunikativnu osobu s iskustvom u radu s CAD/3D softverom i najmanje višom stručnom spremom, po mogućnosti tehničkog ili informatičkog usmjerenja, kao i spremnost za brzo i konstantno učenje o CAD/3D softveru iz naše ponude.

Nužno je dobro poznavanje hrvatskog jezika te efikasno i kvalitetno sastavljanje dopisa.

Traži se dobro poznavanje engleskog jezika.

Podrazumijeva se poznavanje rada s Office programima u Windows okruženju.

Smisao za grafički dizajn i/ili arhitekturu je prednost.

Molimo kandidate da na našoj web stranici digitalmedia.hr pregledaju našu ponudu i uz životopis napišu što ih motivira za prijavu na ovo radno mjesto.
Minimalna stručna sprema:
Nesvršen fakultet/viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno