Prodavač - Blagajnik (ž/m)

Mjesto rada:
Omišalj, otok Krk
Rok prijave:
26.12.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
BIPA je lanac drogerija unutar REWE grupe koja sa svojih 330.000 zaposlenika spada u sam vrh europskih trgovačkih kompanija. Budući da BIPA svoje uspješno
poslovanje intenzivno širi na hrvatsko tržište u potrazi smo za novim članovima tima.

Trenutno imamo otvorene pozicije:
PRODAVAČ - BLAGAJNIK - Omišalj, otok Krk (ž/m)

Vaši glavni zadaci bit će:
• savjetovanje kupaca, susretljivost i pomoć kupcu
• briga o asortimanu (popunjenost. rokovi i sl.) i o izgledu prodajnog prostora
• zaprimanje robe, slaganje robe, inventure, označavanje cijenama i marketinškim materijalom
• postizanje zadanih rezultata prodavaonice
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• SSS - poželjno trgovačkog smjera
• minimalno 1 godinu iskustva kao prodavač
• odlične komunikacijske i prodajne vještine
• izraženu proaktivnost i samostalnost te orijentiranost na ciljeve
• motiviranost, spremnost na kontinuirano učenje i razvoj
• poznavanje osnova MS Office paketa

Zašto bas BIPA? jer Vam nudimo:
• sigurno radno mjesto s redovitim primanjima
• rad s renomiranim markama drogerijskog segmenta
• ugodno i poticajno radno okruženje
• mogućnost napredovanja u uspješnoj međunarodnoj kompaniji
• priliku razveseliti kupce svojim entuzijastičnim i stručnim pristupom
• utjecaj na oblikovanje radne okoline kroz sudjelovanje u internim istraživanjima zadovoljstva zaposlenika

Ukoliko smatrate da ispunjavate zahtjeve radnog mjesta pošaljite još danas svoj životopis i zamolbu na: [email protected]

ili poštom na adresu BIPA d.o.o .. Riječka ulica 12. 10020 Zagreb
U obzir ulaze samo prijave sa mjesta stanovanja - otok Krk.

Prijaviti se možete od 19. do 26.12.2014., sa naznakom - "Prodavač - Omišalj"
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina