Prodavač / Blagajnik / Vozač viličara (m/ž)

Mjesto rada:
Pula
Rok prijave:
07.04.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Posao obuhvaća slijedeće zadatke i odgovornosti:
• Zaprimanje i skladištenje robe
• Poznavanje asortimana
• Izlaganje i prezentacija robe
• Prepakiravanje i označavanje robe etiketama
• Komunikacija s kupcima i pružanje informacija kupcima
• Ovjeravanje jamstvenih listova
• Rad na blagajni (skeniranje kartica kupaca, provjera i skeniranje kupljene robe, naplata računa – u gotovini ili putem kreditnih i debitnih kartica)
• Dnevni obračun blagajne (zbrajanje dnevnog prometa i upis na obračunsku listu)
• Upravljanje viličarom
• Održavanje higijenskih standarda
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo slijedeća znanja, iskustvo i vještine;
• Minimalno SSS, poželjno radno iskustvo na istim i sličnim poslovima
• Osnovna kompjuterska pismenost (MS Word, MS Excel, Outlook)
• Poželjno radno iskustvo u izlaganju robe
• Poznavanje blagajničkog poslovanja i poznavanje rada sa POS aparatima
• Odgovornost prema poslu i orijentacija na kupca
• Sposobnost prenošenja jasne informacije, uslužnost, taktičnost prema suradnicima i kupcima
• Posvećenost timskom radu, prilagodljivost, uslužnost i ljubaznost
• Položen tečaj za viličara, higijenski minimum i potrebna sanitarna iskaznica (poželjno, ali nije uvjet)

Za METRO nam trebaju posebne osobe!
Netko s ambicijom, kreativnošću, proaktivnošću i iskrenom željom za izvrsnošću i napredovanjem.

Možete li Vi biti METRO?

Pošaljite svoje molbe do 7.04.2017. putem Brze prijave ili na:

METRO Cash & Carry d.o.o.
Bujanovo 10
51219 Čavle
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
osnovno