Prodavač / Blagajnik / Vozač viličara (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
09.09.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
METRO Cash& Carry, kao dio METRO Grupe, jedan je od najuspješnijih veleprodajnih lanaca u svijetu, prisutan u 31 zemlji Europe, Azije i Afrike, s više od 610 veleprodajnih centara i preko 100.000 zaposlenih.

U Hrvatskoj je prisutan od 2001. godine sa dosad otvorenih 6 veleprodajnih centara, u Zagrebu, Rijeci, Zadru, Splitu i Osijeku, te više od 1.400 zaposlenih i značajnom ulogom na tržištu.

Želite li svoju karijeru razvijati u mladom i dinamičnom okruženju, pozivamo Vas da nam se pridružite u Varaždinu na radnom mjestu:

Prodavač / blagajnik / vozač viličara-Salesman / Cashier / Forklift Driver (m/ž)
Rad u nepunom radnom vremenu

Vaši zadaci i odgovornosti:
• slaganje robe na police
• kontrola cijena artikala
• komunikacija s kupcima
• pomoć kupcima pri utovaru robe
• skladištenje robe
• održavanje čistoće i urednosti odjela
• naplata robe
• skeniranje robe na blagajni
• manipulacija viličarom
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo sljedeća znanja, iskustvo i vještine

• SSS
• poželjno radno iskustvo u prodaji
• odgovornost prema radu
• sklonost timskome radu
• marljivost i komunikativnost
• poželjan položen ispit za viličara
• poželjno poznavanje blagajničkog poslovanja

Odabranim kandidatima nudimo rad u stabilnoj i respektabilnoj kompaniji, redovita i primjerena primanja, mogućnost profesionalnog razvoja te motivirajuće radne uvjete u okruženju u kojem prepoznajemo timski rad, ali i kvalitete pojedinca.

Ukoliko ste zainteresirani i prepoznajete se u navedenim uvjetima, pozivamo Vas da svoju molbu sa životopisom pošaljete do 09.09.2015. na e-mail adresu:

Obaviješteni će biti samo oni kandidati koji prime poziv za razgovor.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola