Prodavač / Blagajnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.05.2022.

Dobar Partner d.o.o. društvo je osnovano 1992. godine, a danas slovi za jednog od vodećih distributera kategorija kao što su dekorativno cvijeće i zelenilo, uređenje interijera i eksterijera te asortimana prilagođenog sezonski za Božić, Uskrs i Valentinovo.

U 2021. godini akvizicijom Ira Commerce d.o.o. postajemo lider u cvjećarskom biznisu lancem maloprodajnih trgovina diljem Hrvatske. Širimo asortiman te veleprodajno i maloprodajno poslovanje kroz moderan i inovativan pristup.

Naša djelatnost ima tendenciju rasta pa tako i mi tražimo nove članove našeg tima koji će, zajedno s nama, profesionalno, otvoreno i angažirano doprinijeti zajedničkom uspjehu. Pridruži se timu kreativaca i zaljubljenika u lijepe stvari. Za više prodajnih mjesta u Zagrebu tražimo djelatnike za radno mjesto:

- Zagreb

Opis posla:

  • rad na blagajni s kupcima
  • vođenje brige o izlaganju/pozicioniranju robe na prodajnom mjestu
  • obavljanje drugih poslova i zadataka u okviru radnog mjesta

Uvjeti:

  • SSS/VŠS/VSS
  • poznavanje rada na računalu
  • komunikativnost i pristojnost
  • visoka motiviranost
  • sklonost timskom radu
  • pouzdanost, prilagodljivost i odgovornost prema poslu
  • prednosti: prethodno iskustvo rada na blagajni ili u trgovini

Što nudimo:

  • stalni radni odnos
  • rad u dinamičnom okruženju
  • priliku za stjecanje radnog iskustva
  • stimulativna, redovita i sigurna primanja
  • naknada za troškove prijevoza
  • parking za zaposlenike

dobarpartner.hr