Prodajno - tehnički suradnik (m/ž)

Mjesto rada:
Središnja Hrvatska / Istra i Primorje
Rok prijave:
31.01.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Osnovan 1937. godine, Mapei je danas vodeći svjetski proizvođač materijala za pripremu podloga i postavu završnih obloga, te jedan od vodećih proizvođača kemijskih proizvoda u graditeljstvu. Mapei Grupa danas ima 81 podružnicu te 70 proizvodnih pogona na 5 kontinenata u 32 zemlje.
U svrhu daljnjeg širenja svog poslovanja tražimo motivirane osobe za rad na poziciji:

- 2 pozicije

Mjesto rada:
1. Središnja Hrvatska
2. Istra i Primorje

Ključne odgovornosti:
‐ Održavanje i unapređivanje odnosa s postojećim partnerima
‐ Otvaranje novih prodajnih mjesta na području djelovanja u svrhu širenja distribucijske mreže
‐ Povezivanje distributera s ostalim ciljnim skupinama radi ostvarivanja međusobne poslovne suradnje i kupovine proizvoda Poslodavca
‐ Stručna pomoć izvođačima radova, distributerima i drugim korisnicima proizvoda u odabiru i primjeni materijala i sustava
‐ Dnevni kontakti s partnerima i kupcima, prezentiranje proizvoda i sustava
‐ Prikupljanje informacija o potencijalima i aktivnostima na tržištu partnera i kupaca
‐ Prikupljanje informacija o objektima u gradnji
‐ Praćenje i analiza tržišta graditeljstva, trgovaca građevinskim materijalima i konkurencije na području djelovanja
‐ Priprema i izvođenje teorijskih i praktičnih prezentacija za ciljne skupine korisnika proizvoda Poslodavca
‐ Aktivno sudjelovanje u kreiranju marketinških i prodajnih aktivnosti na području djelovanja
‐ Uređenje prodajnih mjesta partnera distributera, te opskrba prodajnih mjesta promidžbenim materijalima
‐ Planiranje, organiziranje i provođenje prodajno-tehničkih aktivnosti
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
‐ Minimalno SSS
‐ Praktično iskustvo na gradilištima ili u prodaji građevinskih materijala (prednost, nije uvjet)
‐ Samostalnost, samoinicijativnost i kreativnost u radu
‐ Sklonost timskom radu
‐ Poznavanje tržišta građevinskih proizvoda
‐ Znanje rada u MS Office paketu
‐ Vozačka dozvola B kategorije
‐ Svakodnevni terenski rad

Nudimo vam:
- Rad i profesionalni razvoj u multinacionalnoj kompaniji
- Stalno stručno usavršavanje
- Dinamičan posao u stimulativnom okruženju
- Poticajna primanja

Želite li biti dio uspješnog tima koji prepoznaje važnost svojih zaposlenika i raditi u poticajnom okruženju, a pritom udovoljavate navedenim uvjetima, prijavite se BRZOM PRIJAVOM. Natječaj je otvoren do 31.1.2017.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B