Prodajno / tehnički savjetnik (m/ž)

Mjesto rada:
Dalmacija
Rok prijave:
30.04.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Sto Ges.m.b.H.– vodeće je ime u tehnologiji fasadne izolacije na svjetskom tržištu sa oko 5000 suradnika diljem svijeta, a razvija, proizvodi i prodaje ekološki osviještene žbuke, boje i sustave za toplinsku izolaciju, proizvode za sanaciju betona, akustične sustave i sustave podnih premaza, sa jednom podružnicom zastupljen je u Hrvatskoj sa sjedištem u Zagrebu i prodajnim centrima u Rijeci i Dugopolju/Splitu, a svoju jasnu viziju i plan širenja na domaćem tržištu želi graditi kroz visoko motivirane i ambiciozne zaposlenike, tražimo kandidata za radno mjesto:

Prodajno/tehnički savjetnik na području Dalmacije

Mjesto rada: Dalmacija

Opis poslova:
• Akvizicija novih kupaca
• Stalna suradnja s projektantima i arhitektima, stalni kontakti s izvođačima radova, investitorima i glavnim izvođačima
• Korespondencija sa kupcima
• Prodajna odgovornost i izrada izvješća
• Provođenje planova prodaje i naplate
• Tehničko savjetovanje kupaca
• Kontinuirano praćenje i analiza tržišta
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• 2 godine radnog iskustva u poslovima prodaje
• Građevinsko-tehničko obrazovanje
• Poznavanje građevinskog sektora
• Poznavanje rada na računalu
• Znanje njemačkog jezika je prednost
• Vozačka dozvola B kategorije
• Samostalnost i inicijativu

Nudimo:
• Samostalni, raznoliki i izazovni rad u renomiranoj internacionalnoj tvrtci
• Fiksnu plaću, stimulativni paket nagrađivanja ovisno o uspješnosti prodaje i naplate
• Profesionalnu i odgovornu radnu okolinu
• Kontinuirano ulaganje u edukaciju i profesionalni razvoj

Radujemo se Vašim prijavama putem Brze prijave do 30.04.2018.
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine