Prodajni zastupnik (m/ž)

Mjesto rada:
u svim županijama
Rok prijave:
04.07.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Inženjerski biro d.d. je renomirana tvrtka sa šezdesettrogodišnjim iskustvom u pružanju poslovnih i konzalting usluga iz područja prava, ekonomije i organizacije poslovanja. Tražimo ambiciozne, visokomotivirane, odgovorne i pouzdane osobe za obavljanje poslova:

PRODAJNOG ZASTUPNIKA po županijama (rad po ugovoru):

- Istarska županija - 1 izvršitelj
- Primorsko-goranska županija - 1 izvršitelj
- Zadarska i Šibensko-kninska županija – 1 izvršitelj
- Splitsko-dalmatinska županija – 1 izvršitelj
- Dubrovačko-neretvanska županija – 1 izvršitelj
- Ličko-senjska i Karlovačka županija – 1 izvršitelj
- Zagrebačka (ne Grad Zagreb), Krapinsko-zagorska i Sisačko-moslavačka županija – 1 izvršitelj
- Bjelovarsko-bilogorska, Koprivničko-križevačka, Varaždinska i Međimurska županija – 1 izvršitelj
- Osječko-baranjska, Vukovarsko-srijemska, Brodsko-posavska županija – 1 izvršitelj
- Virovitičko-podravska i Požeško-slavonska županija – 1 izvršitelj

Opis poslova:

- prodaja Pravnog portala ingbiro.com, publikacija ING Registar propisa i ING Pregled sudske prakse, te časopisa Hrvatska pravna revija
- unapređenje prodaje, istraživanje tržišta
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije
Država:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- osoba ekonomske ili pravne struke, dolaze u obzir i studenti prava ili ekonomije završnih godina te umirovljenici navedene struke
- izražene komunikacijske, prodajne i prezentacijske vještine
- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (prednost u direktnoj prodaji)
- informatička pismenost
- korištenje osobnog automobila (prednost)

Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji ispunjavaju navedene uvjete da svoje životopise pošalju najkasnije do 4. srpnja 2015. na [email protected]

Povratnu informaciju dobit će samo kandidati koji uđu u uži izbor.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro