Prodajni savjetnik za prodaju novih vozila marke Škoda (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
21.12.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zbog proširenja svog poslovanja tvrtka AUTOZUBAK d.o.o. nudi zaposlenje odgovornim, vedrim, ambicioznim i komunikativnim osobama na radnom mjestu:

Prodajni savjetnik za prodaju novih vozila marke Škoda (m/ž) – 1 izvršitelj

Pripadate onoj skupini prodajnih savjetnika koji svoj posao zaista shvaćaju kao savjetovanje kupaca, a pri tom se trudite svojim kupcima pružiti jedinstven osjećaj oduševljenja i uslugom i vozilom bez obzira na cijenu vozila koje nudite. Svakom kupcu pristupate sa jednakim žarom i željom da pronađete vozilo baš za njega. Timski ste igrač i spremni ste se dokazati u uigranoj momčadi. Ako Vas upravo to karakterizira kao osobu prijavite se na radno mjesto prodajnog savjetnika za prodaju novih vozila marke Škoda.

Mjesto obavljanja posla: Varaždin

Opis nekih glavnih zadataka:
• vođenje prodajnog procesa
• izrada i izdavanje financijskih ponuda za vozila
• priprema vozila za isporuku
• arhiviranje i kompletiranje dokumentacije
• postizanje zadanih poslovnih ciljeva
• vođenje evidencije kontakata

Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Opći uvjeti:
• SSS/VŠS
• izvrsno poznavanje MS Office-a
• znanje engleskog jezika
• minimalno 2 godine radnog iskustva na istim poslovima
• idealan kandidat je komunikativna osoba koja posjeduje sposobnost razumijevanja potreba i specifičnih zahtjeva klijenata, poznaje autoindustriju, te je orijentirana na prodaju dodatnih usluga iz okruženja automobila

AutoZubak Vam nudi sigurnost radnog mjesta, stalne stručne edukacije, ugodnu radnu atmosferu, profesionalan i dobar tim. Ukoliko vidite svoju budućnost u korporaciji AutoZubak i zadovoljavate navedene uvjete, Vašu ponudu i životopis s naznakom radnog mjesta pošaljite najkasnije do 21.12.2014. godine na adresu:

AutoZubak d.o.o.
Odjel kadrovskih poslova
(Natječaj za posao – Prodajni savjetnik za prodaju novih vozila-Varaždin)
Ljudevita Posavskog 7a
10360 Sesvete
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine