Prodajni savjetnik (m/ž) na području EU fondova (mjera 4, 6 i mjera 7 RR, gospodarstvo, energetika kao i prekogranična suradnja)

Mjesto rada:
Hrvatska
Rok prijave:
28.02.2016.
Plaća:
od 664 € do 1 593 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Tetida d.o.o. bavi se konzultantskim uslugama s fokusom na apliciranje za sredstva iz fondova EU, podizanje razine učinkovitosti i projektno vođenje. Stručni tim Tetide čine zaposlenici koji imaju 16 godina iskustva u projektnom vođenju, 8 godina iskustva u pridobivanju sredstava iz strukturnih fondova EU i 20 godina iskustva u postavljanju profesionalnih prodajnih i proizvodnih sistema. Sukladno tome svakom klijentu pristupamo individualno. Pomažemo mu definirati ciljeve, a onda u skladu s tim pronalazimo natječaje, javne pozive, fondove i partnere za njegovo ostvarivanje. Već se u prvoj analizi poslovanja kristaliziraju mogući smjerovi razvoja. Mi pomažemo učiniti ih stvarnima. Iz toga razloga trebamo pomoćnika u prodaji.

Opis posla:
- svakodnevni kontakt i direktna prodaja s potencijalnim kupcima
- redoviti odlasci na teren s ciljem promocije i prodaje
- planiranje i provedba prodajnih planova te sudjelovanje u kreiranju prodajnih ciljeva
- svakodnevno izvještavanje o ostvarenim prodajnim aktivnostima
- uredno i ažurno poslovanje te razvoj kvalitete i usluge

Prilikom rada dužni ste poštivati sve upute nadređenih, kao i pravila tvrtke te uredno predavati izvještaje i dokumentaciju s terena.
Posebne pogodnosti:
- suradnju s uspješnjom tvrtkom
- dobro organizirano radno okruženje
- kompletna podrška i stalna motivacija
- redovita primanja
- mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa

- nakon 3 mjeseca probnog rada po ugovoru o radu ili suradnji mogučnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme, kao i ostale bonitete (službeni auto, mobitel,..)
Vrsta posla:
stalni radni odnos, honorarni posao / freelance
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- minimalno fakultet
- radno iskustvo u direktnoj prodaji (2 godine)
- poznavanje procesa EU fondova (centraliziranih i decentraliziranih)
- poznavanje raspisanih i najavljenih natječaja iz područja EU
- komunikativnost, marljivost, sklonost timskom radu
- posvećenost detaljima i kontinuiranom unapređenju kvalitete obavljanja posla
- osnovno poznavanje MS Office alata
- vozačka dozvola B kategorije

Od vas očekujemo životopis kao i opis ciljeva koje želite postići.

Kontakt e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine