Prodajni predstavnik za rad na terenu (m/ž)

Mjesto rada:
Istra, teren
Rok prijave:
31.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Radenska zajedno sa Studencem postala je jedan od najvećih proizvođača mineralne vode u jadranskoj regiji. Glavni su joj proizvodi svjetski poznata mineralna voda Radenska Classic u premium kategoriji i Studenac, koje podupire raznovrstan portfelj voda i bezalkoholnih napitaka, poput Nare, Inke i Pepsija.

Zbog širenja prodajne mreže, Radenska Zagreb d.o.o. u radni odnos prima:

PRODAJNOG PREDSTAVNIKA-RAD NA TERENU, ISTRA (m/ž)

Opis posla:
- unapređivanje prodaje i provođenje prodajnih aktivnosti u HoReCa i Retail kanalu
- odrađivanje btl aktivnosti u suradnji s odjelom trade marketinga
- proširenje distribucije asortimana Radenske, Studenca i PepsiCo kod postojećih kupaca te traženje novih kupaca
- upravljanjem osnovnih sredstvima u skladu sa zadanim standardima
- redovito podnošenje izvještaja o svom radu.

Područje rada: Retail i HoReCa
Mjesto rada: Na terenu u Istri.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
- Dobre komunikacijske, prodajne, prezentacijske i pregovaračke vještine
- Točnost i brzinu u rješavanju operativnih poslova
- Sposobnost individualnog rada i rada u timu, fleksibilnost i analitičnost
- Usmjerenost na postizanje ciljeva.

Uvjeti za prijavu:
- VŠS, SSS
- Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno 2 godine
- Vozačka dozvola B kategorije
- Osnovna razina engleskog jezika
- Dobra osposobljenost za rad u informatičkim alatima
- Poznavanje tržišta i tržišnog kanala Retail i HoReCa i principa rada u FMCG djelatnosti.

Nudimo:
- Ugovor o radu na određeno vrijeme od godine dana s punim radnim vremenom, uz probni rad od 3 mjeseca. Nakon isteka jednogodišnjeg razdoblja mogućnost zaposlenja na
neodređeno vrijeme
- Razvoj stručnih kompetencija
- Razmjena znanja i isukustava u internacionalnom okruženju

Ukoliko ste zainteresirani, prijavite se te priložite svoj životopis na hrvatskom jeziku do 31.7.2017.

MANPOWER SAVJETOVANJE d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Avenija Dubrovnik 16, 10 020 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/l-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine