Prodajni predstavnik za prodaju usluga kabelske TV (m/ž)

Mjesto rada:
Umag
Rok prijave:
05.04.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo osobu koja će biti spremna u našem uredu u Umagu obavljati sljedeće poslove:

- administrativni poslovi – vođenje dokumentacije za korisnike, zahtjevi, ugovori, prigovori…
- vođenje i osmišljavanje marketinških akcija za područje Istre i Umaga
- briga o postojećim korisnicima kao i o budućim, obilazak korisnika
- prodaja usluga - kabelske tv, interneta i telefonije.

Vrsta posla, na određeno, pola radnog vremena, puno radno vrijeme, studentski ugovor.
Posebne pogodnosti:
Nudimo mogućnost školovanja, rada u stimulativnom i ugodnom okruženju.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, student servis

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
- razvijene komunikacijske vještine kao i vještine pisane komunikacije
- SSS/VŠS/VSS
- poznavanje Internet tehnologija i pripadajuće opreme
- vozačka dozvola B kategorije
- samostalnost u radu.

Molbu i životopis molimo pošaljite Brzom prijavom ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Nesvršen fakultet/viša škola