Prodajni predstavnik za poslovne korisnike (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.07.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Powerserv Croatia je dio Powerserv grupacije sa sjedištem u Beču, Austrija.
Za našeg klijenta, Proenergy d.o.o. stabilnu i rastuću kompaniiu koja djeluje na dinamičnom i izazovnom tržištu energenata, a koja je u većinskom vlasništvu jedne od najvećih svjetskih kompanija na području trgovine energenata i svoje poslovanje ima razvijeno u gotovo svim zemljama regije u potrazi smo za novim članovima tima. Proenergy svoju jasnu viziju i plan širenja na domaćem tržištu želi graditi kroz visoko motivirane i ambiciozne zaposlenike koji će svojim vještinama i znanjima tome doprinijeti. Za uzvrat, svojim zaposlenicima i članovima tima želi osigurati radnu sredinu koja će im omogućiti da iskoriste sve svoje talente i potencijale, te da za to budu adekvatno nagrađeni i stimulirani. Za ostvarivanje svojih ciljeva trebamo najbolje i najmotiviranije ljude na tržištu i ako se prepoznajete u navedenim opisima, ovo je prilika za vas jer tražimo kandidata za radno mjesto:

Mjesto rada: Zagreb

Opis poslova:
• Direktno kontaktiranje novih potencijalnih klijenata radi ugovaranja sastanaka i istraživanja mogućnosti suradnje
• Vođenje prodajnog procesa i koordinacija svih potrebnih internih/eksternih resursa i aktivnosti
• Priprema i vođenje prodajnih sastanaka i prezentacija, predstavljanje tvrtke i proizvoda
• Izrada prodajnih ponuda i pregovaranje oko komercijalnih uvjeta suradnje u dijelu prodajnog procesa
• Priprema ugovora i ostale dokumentacije vezane uz suradnju
• Sudjelovanje i predstavljanje poduzeća i proizvoda na eventima
• Komunikacija s ostatkom tima radi koordinacije aktivnosti i efikasnijeg poslovanja
• Održavanje dobrih poslovnih odnosa s postojećim klijentima i partnerskim tvrtkama
• Praćenje tržišnih trendova i prenošenje informacija s tržišta (zahtjevi klijenata, aktivnost konkurencije) ostatku tima s ciljem konstantnog prilagođavanja i poboljšanja proizvoda, tržišnog pristupa i načina rada
• Kontinuirano praćenje stanja na tržištu, rada konkurencije i najboljih poslovnih praksi u svojoj domeni odgovornosti i proaktivno djelovanje i predlaganje aktivnosti u skladu s time
• Planiranje prodajnih aktivnosti, sudjelovanje u izradi prodajnih planova, izvještavanje odgovornih osoba o planiranim i izvršenim aktivnostima i rezultatima
• Odrađivanje svih ostalih poslova i aktivnosti po nalogu poslodavca
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• Odlične komunikacijske i interpersonalne vještine
• Odlične prezentacijske vještine
• Vrlo dobre pregovaračke vještine
• Izvrsno razvijene vještine u području prodaje i marketinga
• Sposobnost brzog usvajanja znanja i istraživanja
• Dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Vozačka dozvola B kategorije
• Poznavanje tržišta energenata
• Prijašnje iskustvo rada u prodaji
• Izražena samomotivacija za rad
• Visoka fokusiranost na postizanje rezultata i realizaciju ciljeva
• Izražena orijentiranost na zadovoljstvo klijenta
• Odgovornost i ambicioznost
• Proaktivnost u radu i usmjerenost na rješavanje problema
• Samostalnost i temeljitost u radu
• Sklonost timskom radu
• Izražena emocionalna i socijalna inteligencije

Nudimo:
• Ugodnu i izazovnu radnu okolinu u kojoj se nagrađuje uspjeh
• Redovita fiksna primanja
• Stabilna i stimulativna primanja s razrađenom shemom planova i bonusa
• Mogućnost napredovanja
• Konstantnu edukaciju i ulaganje u znanja i vještine zaposlenika
• Priliku za osobni i profesionalni razvoj
• Rad u uspješnoj i financijski stabilnoj kompaniji u timu mladih i stručnih ljudi s odličnom organizacijskom klimom
• Zapošljavanje na određeno vrijeme uz mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme

Radujemo se Vašim prijavama putem Brze prijave do 15.07.2016.5.

Powerserv Croatia d.o.o.
Britanski trg 5
10000 Zagreb
www.powerserv.hr
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B