Prodajni predstavnik u direktnoj prodaji (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Zadar, Rijeka, Varaždin, Split
Rok prijave:
27.02.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Prodajni predstavnik u direktnoj prodaji (m/ž) - Zagreb, Zadar, Rijeka, Varaždin, Split

Naš prodajni tim je zadužen za direktnu prodaju i sklapanje ugovora u korist naših klijenata. Trenutno smo u potrazi za ambicioznim kandidatima koji žele unaprijediti svoje komunikacijske,
pregovaračke i vještine prodaje u profesionalnom okruženju s naglaskom na evaluaciju pojedinačnog učinka.

ODGOVORNOSTI:
• Ispunjenje zadanog normativa, uz iskazano poštovanje prema potencijalnom kupcu uz visoku profesionalnost u nastupu
• Obrada svih zadataka s ljubaznošću i točnost u skladu sa standardima tvrtke
• Kontinuirano povratno izvještavanje voditelja o ostvarenim rezultatima na terenu
• Obavljanje i ostalih zadanih djelatnosti u skladu s radnim procedurama i zahtjevima unutar tvrtke.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Idealan kandidat:
• Prethodno iskustvo na poslovima iz područja direktne prodaje će biti značajna prednost
• Vrlo dobre komunikacijske i pregovaračke vještine , multi - tasking sposobnosti ,usmjerenost ka ostvarenju maksimalnih rezultata
• Ustrajnost, visoka razina samokontrole, strpljenje, brza sposobnost učenja
• Vrlo dobro poznavanje rada na računalu
• Raspoloživost za rad u smjenama

NAŠA PONUDA:
• Radno vrijeme: Od ponedjeljka do subote u smjenama
• Atraktivna primanja i natjecateljski sustav nagrađivanja ovisno o uspjehu naplate realizirane prodaje
• Profesionalni razvoj, trening i rast unutar tvrtke
• Izvrsni uvjeti rada

Ako ste zainteresirani da postanete član našeg uspješnog tima , pošaljite nam svoj životopis i motivacijsko pismo na hrvatskom jeziku na [email protected].

Kandidati koji odgovaraju navedenim zahtjevima biti će pozvani na intervju.
Poznavanje rada na računalu:
dobro