Prodajni predstavnik na terenu (m/ž)

Zagreb, Rijeka, Zadar, Šibenik, Split, Pula, Osijek i Dubrovnik
Rok prijave:
20.07.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta traži motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

Mjesto rada: Zagreb, Rijeka, Zadar, Šibenik, Split, Pula, Osijek i Dubrovnik

Opis posla:
Posao obuhvaća predstavljanje i prodaju usluga te ishođenje suglasnosti od predstavnika stanara u svrhu proširenja telekomunikacijske mreže.

Ako ste dinamična, komunikativna, ljubazna i strpljiva osoba, spremna za rad na terenu, imate želju za daljnjim unapređenjem svojih prodajnih i pregovaračkih vještina i znanja, a spremni ste za nove izazove - prijavite se!
Posebne pogodnosti:
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od prodajnog predstavnika očekujemo:
• Jasno izražavanje u govoru i pismu
• Razvijene komunikacijske vještine
• Razvijene osnovne prodajne vještine
• Spremnost na timski rad
• Iskustvo rada u prodaji na terenu smatrati će se prednošću
• SSS
• Poznavanje rada na računalu (Excel)

Prodajnim predstavnicima nudimo:
• Rad u ugodnom okruženju i ambicioznom timu
• Edukaciju i usavršavanje
• Stimulativna primanja ovisna o ostvarenim rezultatima

Molimo zainteresirane da se prijave do 20. srpnja putem Brze prijave.

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10 000 Zagreb

www.dekra.hr/hrv

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Poznavanje rada na računalu:
osnovno