Prodajni predstavnik na pultu / štandu (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.05.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta, uspješnu i cijenjenu kompaniju, hitno traži veći broj kvalitetnih i komunikativnih osoba za rad na poziciji:

Prodajni predstavnik na pultu/štandu (m/ž)
Mjesto rada: Zagreb
(više izvršitelja)

KLJUČNE ODGOVORNOSTI:
• Prodaja Iskonovih usluga na pultu/štandu u trgovačkim centrima
• Prodaja Bonbon usluga
• Aktivno pristupanje korisnicima u prodajnom prostoru s ciljem sklapanja ugovora
• Savjetovanje korisnika oko odabira odgovarajuće usluge
• Sudjelovanje u organiziranju povremenih prodajnih akcija na pultu/štandu
• Odrađivanje administrativnih poslova koji prate prodajne aktivnosti
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

UVJETI:
• Minimanlno SSS
• Visoka motiviranost za radom u direktnoj prodaji
• Spremnost na rad u smjenama i vikendom
• Spremnost na stimulativni sustav nagrađivanja, sukladno vlastitom angažmanu i rezultatima rada, u skladu s ispunjavanjem mjesečnih ciljeva
• Poželjno je godinu dana radnog iskustva na sličnim poslovima

ISKONSKI KANDIDAT
Proaktivan, uporan i motiviran ostvarenjem postavljenih ciljeva s velikim interesom za rad u direktnoj prodaji. Izrazito je usmjeren na korisnike i njihove potrebe, ima razvijene prodajne vještine te je dobar u organizaciji i planiranju vremena i zadataka.

KAKO JE KOD NAS?
U našem mladom okruženju vlada ugodna radna atmosfera, te su upravo međuljudski odnosi ono čime se najviše ponosimo. Potičemo stalno učenje i razvoj kroz timski rad.

Molimo zainteresirane da se prijave 30.04.2015. putem Brze prijave.

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10000 Zagreb
Za natječaj: Prodajni predstavnik na pultu/štandu

www.dekra.hr/hrv

Napomena: Samo Kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina