Prodajni predstavnik na prodajnom mjestu (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
08.11.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Svrha posla
Postiže maksimalnu prodajnu profitabilnost i rast broja korisnika unutar kroz efikasnu prodaju telekomunikacijskih proizvoda i povezanih usluga Hrvatskog telekoma na prodajnom mjestu Picarda doo.

Djelokrug poslova:
• Promovira/ prodaje/osigurava narudžbe telekomunikacijskih proizvoda od postojećih i potencijalnih korisnika na prodajnom mjestu Picarda doo
• Prezentira proizvode i usluge potencijalnim klijentima te im pomaže da odaberu one koji najbolje odgovaraju njihovim potrebama

Opis posla:
• Uspostavlja, razvija i održava poslovne kontakte s postojećim i potencijalnim klijentima na prodajnom mjestu
• Izgrađuje bazu potencijalnih klijenata koristeći različite izvore (telefonski pozivi na bazu potencijalnih korisnika i sl)
• Pronalazi mogućnosti za prikupljanje prodajnih leadova kako bi generirao prodajne rezultate
• Istražuje potrebe klijenata kako bi na najbolji način zadovoljio njihove potrebe
• Izrađuje jasne, gramatički i saržajno točne ponude te ima visoko razvijene komunikacijske vještine
• Pronalazi rješenja za probleme i pritužbe korisnika i brine o njihovom zadovoljstvu prodanim proizvodima
• Dijeli znanja s ostatkom tima
• Izgrađuje i redovno obnavlja znanje o proizvodima HT-a, uvjetima na tržištu te proizvodima konkurencije
• Kontinuirano prati telekomunikacijske trendove i industriju te razvija svoja znanja
• Ima orijentaciju i fokus na realizaciju rezultata

Mjesto rada:
Varaždin, shopping centar Lumini
Posebne pogodnosti:
• stimulativna primanja sukladna ostvarenim rezultatima,
• rad u mladom, stručnom i ambicioznom timu,
• rad s modernim tehnologijama,
• stalno stručno usavršavanje unutar Picarda i od strane partnera.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Preduvjeti:
• završen preddiplomski ili diplomski studij (minimalno 180 ECTS bodova iako barem 3 godine relevantnog radnog iskustva može zamijeniti formalnu kvalifikaciju
- Ekonomski fakultet
- FOI
- Pravni fakultet
- Prometni fakultet
- FER
• prodajno iskustvo i sposobnost da prodajne leadove pretvori u prodajne rezultate
• osjećaj za tim i timsku suradnju
• visoko razvijene komunikacijske vještine
• odlično poznavanje engleskog jezika
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski