Prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Hrvatska
Rok prijave:
19.05.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Alset d.o.o. zastupa firmu Rothenberger i Walter za područje Republike Hrvatske.

Rothenberger (www.rothenberger.com) je jedan od vodećih inovativnih, tehnološki sofisticiranih proizvođača alata i strojeva za cijevi u sanitarnim uređajima, grijanju, klimatizaciji, hlađenju, plinu i tehnologiji zaštite okoliša.

Alati WALTER (www.walteronline.com) se oslanjaju na proizvodnju i promet kvalitetnih alata za svako kučanstvo. Uvijek s ciljem pružanja beskompromisne kvalitete po najboljoj cijeni. Mnogi kupci s razlogom vjeruju alatima naše tvrtke. Jedan cilje je iznad svih: biti blizu kupca!

Oba brenda su dio Rothenberger Holding-a koji zapošljava preko 6500 radnika u cijelom svijetu.

Trenutno tražimo jednog prodajnog predstavnika (m/ž) na području RH za prodaju strojeva i alata iz programa Rothenberger i Walter.

Opis posla:
- tehničko - prodajno savjetovanje krajnjih korisnika
- izrada i unaprjeđenje kataloga i baze kupaca
- koordinacija promocije
- održavanje i rast tržišnog udjela
- koordinacija zahtjeva poslovnih partnera i krajnjih korisnika
- održavanje i praćenje stanja zaliha
- praćenje prodajnih aktivnosti, tržišta i konkurencije
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- radni odnos na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci
- stimulativna primanja
- kontinuirano osobno i stručno usavršavanje
- službeni mobitel
- službeni demo kombi na korištenje
- početak rada: 01.07.2022.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- pozitivan stav i proaktivan pristup
- odgovornost i usmjerenost na zadatke
- razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
- korisnički orijentiran pristup
- motiviranost i orijentiranost prema rezultatu
- spremnost na putovanje
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina