Prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.08.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
PRODAJNI PREDSTAVNIK (m/ž) ZAGREB
Kowlanatur d.o.o.

www.kowlanatur.hr

Opis posla:
- obilazak novih potencijalnih kupaca, (ljekarni, doktora, fizioterapeuta, fizijatara) uz prezentaciju i ponudu proizvoda i sklapanje poslovne suradnje
- organiziranje prodajnih prezentacija za ključne kupce
- vođenje brige o prodaji na određenom području
- obilazak kupaca na prodajnom području
- primanje narudžbi od kupaca
- komunikacija i naručivanje robe od dobavljača
- vođenje evidencije o otpremi robe i naplati potraživanja od kupaca
- vođenje dnevnih i mjesečnih izvještaje o svom radu te planove dostave robe kupcima
- odgovornost za koordinaciju cjelokupnog procesa definicije narudžbe, isporuke te daljnja materijalna zaduženja
Posebne pogodnosti:
Buduće članove našeg tima očekuje rad u poticajnoj, dinamičnoj te ugodnoj radnoj okolini, stimulativna primanja, službeni auto.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas kao samostalnog prodajnog predstavnika očekujemo:
- iskustvo u prodaji (obavezno)
- poznavanje MS Office aplikacija (obvezno)
- iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- iskustvo u poslovima prodajnog predstavnika u hotelskim lancima,
- iskustvo u prodaji medicinskih proizvoda i dodataka prehrani
- prednost je poznavanje nekih od ključnih kanala prodaje (ljekarne, poduzeća za DDD, hoteli, autopraonice, sportski klubovi, sportski savezi) ostvarivanje individualnih ciljeva prodaje prema zadanim planovima
- sposobnost komuniciranje i prezentiranja
- spremnost na kontinuirani obilazak terena i korištenje mobilnog ureda
- orijentiranost cilju i poduzetnost u izvršenju zadataka
- donošenje samostalnih odluka
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema: SSS, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema
Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook

Molimo Vas prijave za posao šaljite putem linka za Brzu prijavu.

Ponude će biti razmatrane u potpunoj diskreciji, a bit će kontaktirani samo uže odabrani kandidati koji udovoljavaju traženim uvjetima.
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro