Prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
16.08.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Želite razvijati ili započeti svoju karijeru u prodaji? Želite dodatno ojačati svoja znanja i osjetiti što znači raditi u prodaji, surađujući s vrhunskim stručnjacima iz područja telekomunikacija?

Picardo kao ovlašteni partner HT-već drugu godinu uspješno posluje na tržištu telekomunikacijskih posrednika i kroz dobro strategiju želi osigurati rast.

Ako imate smisao za komunikaciju i učenje i upravo ste krenuli u potragu za poslom u prodaji ili već imate iskustva u području prodaje, a želite se dodatno razvijati, pridružite nam se kao Prodajni predstavnik (m/ž)!

Radni dan Prodajnog predstavnika (m/ž) kod nas uključuje:
- proaktivno telefonsko kontaktiranje postojećih i novih privatnih korisnika
- koordiniranje prodajnih aktivnosti u dogovoru s ostatkom prodajnog tima
- vođenje evidencija i izrada izvještaja
- planiranje i realizacija osobnih prodajnih strategija na efikasan način
- razmjenjuje informacije i znanja s članovima tima
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
- pozitivan pristup korisnicima i kolegama
- poduzetnost
- samoorganiziranost i fleksibilnost
- fokus na realizaciju rezultata
- iskustvo u prodaji nije uvjet no kandidatima s iskustvom rada na sličnim poslovima u telekomunikacijama nudimo stimulativne uvjete i ugodnu radnu sredinu
- poželjno poznavanje engleskog jezika

Našim prodajnim predstavnicima nudimo:
• stimulativni bonus sustav sukladno ostvarenim rezultatima (fiksni + bonus dio bez limita)
• kvartalni bonus
• internu edukaciju i uvođenje u rad
• stalno stručno usavršavanje iz prodajnih, komunikacijskih i tehničkih vještina iz područja telekomunikacija uz podršku i nadzor predavača i mentora u Picardu
• fiksno radno vrijeme od 09:00-17:00h (pon-petak)
• službeni mobitel za korištenje i u privatne svrhe

- ugovor o radu na određeno ili neodređeno vrijeme koji se sklapa direktno s Picardom d.o.o., ugovor se sklapa bez posredovanja agencije, s mogućnošću produžavanja ili sklapanja ugovora na neodređeno vrijeme

Iskoristite mogućnost obogaćivanja dosad stečenih znanja, kroz sustavan program edukacija iz područja prodaje, komunikacije i telekomunikacijske industrije kroz koji će vas provesti vodeći stručnjaci.

Ako želite zarađivati kao i naši najbolji zaposlenici, pridružite nam se!

Pošaljite nam svoje motivacijsko pismo i životopis putem Brze prijave.