Prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Ludbreg
Rok prijave:
29.11.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ACG Lukaps je značajan proizvođač tvrdih želatinskih kapsula u ovome dijelu Europe. U sastavu je multinacionalne kompanije ACG Worldwide čije je sjedište u Indiji i koja je jedan od najvećih svjetskih proizvođača kapsula za potrebe farmaceutske industrije u sedamdesetak zemalja svijeta.

Postanite član ACG Lukaps tima!

U želji da osnažimo tim ambicioznim, visokoobrazovanim članovima koji su spremni za izazov rada u internacionalnom okruženju u potrazi smo za kandidatima na poziciji:

PRODAJNI PREDSTAVNIK (m/ž)

Vaše će glavne odgovornosti biti:
• razvoj odnosa s kupcima te korespondencija s kupcima vezano uz zaprimanje narudžbi i otpremu proizvoda
• koordinacija prodajnog procesa s planiranjem proizvodnje, proizvodnjom i kontrolom kvalitete
• kreiranje izvještaja te MIS izvještavanje
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata/kandidatkinje očekujemo:
• visokoškolsko obrazovanje ekonomskog, farmaceutsko-biokemijskog ili tehničko-tehnološkog usmjerenja
• najmanje tri godine iskustva na istim ili sličnim poslovima (poželjno u kompanijama koje su dobavljači za farmaceutsku industriju)
• dobro razvijene komunikacijske vještine i organizacijske sposobnosti
• izraženu želja za stjecanjem novih znanja i profesionalnim razvojem

Pored navedenih zahtjeva, sposobnosti i karakteristika od svih kandidata se očekuje samostalnost u radu kroz suradnju u internacionalnom timskom okruženju, inicijativnost, energičnost te spremnost za savladavanje prepreka u postizanju poslovnih ciljeva.

Podrazumijeva se izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu te napredna korisnička znanja rada na računalu (MS Office programski paket, SAP).

Nudimo vam:
• stimulativna primanja ovisno o osobnom učinku
• dinamičnu radnu atmosferu gdje se, osim stručnosti i znanja, visoko cijene individualni doprinos i postignuće
• motivirajuće organizacijsko-poslovne uvjete (kontinuirano unapređenje stručnih znanja te mogućnost za razvoj karijere)
• profesionalno izazovan posao u internacionalnom timskom okruženju

Mjesto rada je u Ludbregu.

Smatrate li da možete ispuniti naša očekivanja i spremni ste prihvatiti ponuđeni poslovni izazov, Vašu ponudu i životopis pošaljite najkasnije do 29. studenog 2015. godine.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine