Prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
12.05.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Obala Grupa d.o.o., među vodećim regionalnim tvrtkama koje se bave proizvodnjom i distribucijom renomiranih brendova: Orangina, Limona, Spezi… tražimo visokomotivirane, iskusne i odgovorne osobe za radno mjesto :

Prodajni predstavnik – Split

Ako ste ambiciozna, odgovorna i društvena osoba, sklona radu u dinamičnom okruženju, pozivamo Vas da se priključite našem timu.

Opis posla:
• Unapređenje prodaje na terenu, provođenje prodajno-promotivnih aktivnosti
• Vođenje evidencije kupaca te podnošenje zadanih izvještaja
• Ostvarivanje poslovne suradnje s novim kupcima
• Uspostavljanje i održavanje profesionalnog kontakta s ključnim osobama na prodajnim mjestima
• Odgovornost za realizaciju plana prodaje i ostalih prodajnih aktivnosti
• Unapređenje vidljivosti i prisutnosti proizvoda na prodajnom mjestu
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Odgovornosti koje nosi spomenuti posao zahtijevaju od kandidata:
• SSS/VSS
• Vozačka dozvola B kategorije
• Iskustvo na istim ili sličnim poslovima najmanje dvije godine (FMCG), poznavanje segmenata HoReCa
• Točnost i brzina u rješavanju operativnih poslova
• Dobre komunikacijske i pregovaračke vještine
• Informatička pismenost (MS Office, HHC)
• Sklonost radu u timu, fleksibilnost i analitičnost

Izabranom kandidatu nudimo izazovno i dinamično radno okruženje u kojem prepoznajemo timski rad, ali i kvalitete pojedinca, te redovita mjesečna primanja.

Ukoliko vidite svoju budućnost u Obala Grupi d.o.o. i zadovoljavate navedene uvjete, Vašu ponudu i životopis s pošaljite najkasnije do 12.05.2015. godine na mail adresu: [email protected]

NAPOMENA:
Prijave kandidata koji ne udovoljavaju minimalnim uvjetima neće biti uzete u obzir.
Ukoliko niste kontaktirani unutar perioda od 2 – 3 tjedna, na žalost niste ušli u uži izbor kandidata, te vam se ovim putem zahvaljujemo na pokazanom interesu za radom u Obala Grupi.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine