Prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Grad Zagreb i Zagrebačka županija
Rok prijave:
06.03.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ako želiš nešto više i nešto bi učinio po tom pitanju!
Ako želiš biti uspješan i ako želiš minimalac više puta uvećati, onda ti je kod nas mjesto!
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Ono što očekujemo:
- Odlične komunikacijske vještine
- Marljivost
- Želja za boljom zaradom
- Timski rad
- Prednost B kategorija

Ako bi sve učinio za kvalitetniji život, i izvukao se iz svakodnevnice, u tom nas slučaju potraži!
Mi ćemo ti u tome pomoći!

Direct Marketing tvrtka njemačkog i mađarskog podrijetla traži agilne djelatnike!
Promijeni svoj život!

Javiti se na email: [email protected]
Vozačka dozvola:
B