Prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.11.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis poslova:
- terenska prodaja peleta, kamina i kotlova na pelet privatnim i poslovnim korisnicima
- sastavljanje izvještaja prema Cropellets d.o.o.

- tražimo 20 radnika
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- najmanje SSS strojarskog ili elektro-smjera
- radno iskustvo od najmanje 2 godine na komercijalnim poslovima odnosno poslovima ugradnje strojarske ili elektro-opreme

Mjesto rada je sukladno mjestu stanovanja (Grad Zagreb, Zagrebačka županija, Koprivničko-križevačka županija, Bjelovarsko-bilogorska županija, Varaždinska županija, Međimurska županija, Sisačko-moslovačka županija, Karlovačka županija).

Nudimo Vam: proviziju po sklopljenom ugovoru; realiziranom kupoprodajom proizvoda tvrtke.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine